Jasná ubytovanie


Chata poskytujúca 

ubytovanie

pre 14 osôb, ale aj pre jednotlivcov, dvojice, rodiny a skupinky s celoročnou prevádzkou sa nachádza pri vstupe do strediska Demänovská dolina a strediska Jasna v chatovej oblasti pri obci Pavčina Lehota. Tiché prostredie mimo hlavnej cesty zaručuje ničím nerušenú dovolenku a oddych v prekrásnom prostredí. Príjemné ubytovanie spríjemňuje žblnkot horského potôčika.

Poloha: 1 km od vstupu do Demänovskej doliny, 300 m od hlavnej cesty, v blízkosti malej riečky Demänovka.

Vzdialenosti: 500m od lyžiarskeho strediska a bobovej dráhy Žiarce, 6 km k  lyžiarskym zjazdovkám Jasna , 500m potraviny, 300 m zastávka autobusu, 500m  reštaurácie a hotely.


Jasna

ubytovanie - ZIMNÁ SEZÓNA

Zažite tú najlepšiu zimu na severných a južných svahoch Chopka na viac ako 35 km dokonale upravených zjazdovkách. Prepravná kapacita viac ako 22 000 osôb za hodinu, garancia snehu 5 mesiacov, detský park MAXiland, lyžiarske požičovne a škola, široká ponuka gastro zariadení na svahoch, výhľady na unikátnu prírodu, to všetko vám zaručí nezabudnuteľné zážitky z lyžovačky v Nízkych Tatrách...


Dve strediská Chopok sever a Chopok juh

sú od roku 2007 opäť prepojené vlekmi. V súčasnoti hovoríme o jednom stredisku JASNA NÍZKE TATRY. JASNA

NÍZKE TATRY

 je najväčšie stredisko na Slovensku, s najlepšími prírodnými predpokladmi na lyžovanie a snowboarding. Okrem perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností tu nájdete aj SNOWPARK dizajnovaný pre začiatočníkov aj skúsených jazdcov a vyznavačovfreestyle. V stredisku sú vhodné podmienky aj pre skialpinistov, freeride a bežecké lyžovanie. Veľa zábavy môžete zažiť aj pri Skifoxe, Snowscoote, Snowbike, kitewingu, paraglidingu, v lanovom parku, pri paintballe, či nočnej sánkovačke. Prosfesionálne služby a ubytovanie na úrovni poskytuje stredisková lyžiarska a snowboardová škola, detská škôlka, požičovne, servis, úschovne a športové obchody. Dĺžka zimnej sezóny je spravidla od začiatku decembra do konca aprila. Kvalitný zasnežovací systém garantuje sneh až 5 mesiacov v roku.

Jasna ubytovanie

- LETNÁ SEZÓNA V lete je v stredisku Jasna najväčším lákadlom

nádherná príroda

Nízkych Tatier.  V poslednom čase je v stredisku vyhľadávané ubytovanie nielen kvôli  turistike a lanovkám ale aj vďaka svojmu, na Slovensku i v okolitých krajinách jedinečnému BikeParku.  Aj v lete je v prevádzke množstvo aktivít - trampolíny, lukostreľba, paintball, paragliding, lanový park ... a služby  - ubytovanie, -požičovne bicyklov, kolobežiek, športové obchody,  sprievodcovia a inštruktori  k turistike,  nordic walkingu, skalolezeniu...