Ubytovanie na Liptove


Chata  poskytujúca 

ubytovanie

na Liptove pre 14 osôb, ale aj pre jednotlivcov, dvojice, rodiny a skupinky s celoročnou prevádzkou sa nachádza pri vstupe do strediska Demänovská dolina a strediska Jasná  v  chatovej oblasti pri obci Pavčina Lehota. Tiché prostredie mimo hlavnej cesty zaručuje ničím nerušenú dovolenku a oddych v prekrásnom prostredí. Ubytovanie spríjemňuje žblnkot blízkeho horského potôčika.

Poloha chaty: 1 km od vstupu do Demänovskej doliny, 300 m od hlavnej cesty, v blízkosti malej riečky Demänovka na Liptove.

Vzdialenosti od chaty: 500m od lyžiarskeho strediska a bobovej dráhy Žiarce, 6 km k lyžiarskym zjazdovkám Jasná, 500m potraviny, 300 m zastávka autobusu, 500m reštaurácie a hotely.


ZIMNÁ SEZÓNA - ubytovanie na

LiptoveZažite tú najlepšiu zimu a ubytovanie na Liptove

, lyžovačku na severných a južných svahoch Chopka na viac ako 35 km dokonale upravených zjazdovkách. Prepravná kapacita viac ako 22 000 osôb za hodinu, garancia snehu 5 mesiacov v roku, detský park MAXiland, lyžiarske požičovne a škola, široká ponuka gastro zariadení na svahoch, výhľady na unikátnu prírodu, to všetko vám zaručí nezabudnuteľné zážitky z lyžovačky v Nízkych Tatrách na Liptove. 

Dve strediská Chopok sever a Chopok juh

sú od roku 2007 opäť prepojené vlekmi. V súčasnosti hovoríme o jednom stredisku JASNÁ NÍZKE TATRY, kde chaty poskytujú kvalitné ubytovanie na Liptove.

JASNÁ NÍZKE TATRY

 je najväčšie stredisko na Slovensku, s najlepšími prírodnými predpokladmi na lyžovanie a snowboarding. Okrem perfektne upravených zjazdoviek rôznych obťažností tu nájdete aj SNOWPARK prispôsobený pre začiatočníkov aj skúsených jazdcov a vyznávačov freestyle. V stredisku sú vhodné podmienky aj pre skialpinistov, freeride a bežecké lyžovanie. Veľa zábavy môžete zažiť aj pri Skifoxe, Snowscoote, Snowbike, kitewingu, paraglidingu, v lanovom parku, pri paintballe, či nočnej sánkovačke. Prosfesionálne služby na úrovni poskytuje stredisková lyžiarska a snowboardová škola, detská škôlka, požičovne, servis, úschovne a športové obchody. Dĺžka zimnej sezóny je spravidla od začiatku decembra do konca aprila. Kvalitný zasnežovací systém garantuje sneh až 5 mesiacov v roku.

LETNÁ SEZÓNA

- ubytovanie na Liptove

V lete je v stredisku najväčším lákadlom nádherná príroda Nízkych Tatier. Z chaty sa dajú podnikať rôzne fakultatívne výlety do širokého okolia. V poslednom čase je stredisko vyhľadávané nielen pre lacné ubytovanie a kvôli  turistike a lanovkám ale aj vďaka svojmu, na Liptove i v okolitých krajinách jedinečnému BikeParku.  Aj v lete je v prevádzke množstvo aktivít - trampolíny, lukostreľba, paintball, paragliding, lanový park ... a služby  -požičovne bicyklov, kolobežiek, športové obchody,  sprievodcovia a inštruktori  k turistike,  nordic walkingu, skalolezeniu...