Ubytovanie na Slovensku


Chata poskytujúca

ubytovanie

pre 14 osôb, ale aj pre jednotlivcov, dvojice, rodiny a skupinky s celoročnou prevádzkou sa nachádza pri vstupe do strediska Demänovská dolina a strediska Jasná  v chatovej oblasti „Lipová alej“ pri obci Pavčina Lehota. Ničím nerušená dovolenka a tiché prostredie mimo hlavnej cesty zaručujú oddych v prekrásnom prostredí. Atmosféru spríjemňuje žblnkot horského potôčika. Nádherná dovolenka v Nízkych Tatrách na Slovensku Vám pomôže načerpať nové sily a vychutnať si prekrásnu prírodu.

Poloha: 1 km od vstupu do Demänovskej doliny, 300 m od hlavnej cesty, v blízkosti malej riečky Demänovka.

Vzdialenosti: 500m od lyžiarskeho strediska a bobovej dráhy Žiarce, 6 km k lyžiarskym zjazdovkám Jasná, 500m potraviny, 300 m zastávka autobusu, 500m reštaurácie a hotely.


ZIMNÁ SEZÓNA – ubytovanie

na

Slovensku

Zažite tú najlepšiu zimu a ubytovanie na Slovensku

na severných a južných svahoch Chopka na viac ako 35 km dokonale upravených zjazdovkách. Prepravná kapacita viac ako 22 000 osôb za hodinu, garancia snehu 5 mesiacov, detský park MAXiland, lyžiarske požičovne a škola, široká ponuka gastro zariadení na svahoch, výhľady na unikátnu prírodu, to všetko vám zaručí nezabudnuteľné zážitky z lyžovačky v Nízkych Tatrách.

Dve strediská Chopok sever a Chopok juh

sú od roku 2007 opäť prepojené vlekmi. V súčasnosti hovoríme o jednom stredisku JASNÁ NÍZKE TATRY. Stredisko JASNÁ NÍZKE TATRY vám zaručí ubytovanie na

Slovensku

a je to najväčšie stredisko na Slovensku, s najlepšími prírodnými predpokladmi na lyžovanie a snowboarding. Okrem perfektne upravených zjazdoviek rôznych obťažnosti tu nájdete aj SNOWPARK prispôsobený pre začiatočníkov aj skúsených jazdcov a vyznávačov freestyle. V stredisku sú vhodné podmienky aj pre skialpinistov, freeride a bežecké lyžovanie. Veľa zábavy môžete zažiť aj pri Skifoxe, Snowscoote, Snowbike, kitewingu, paraglidingu, v lanovom parku, pri paintballe, či nočnej sánkovačke. Profesionálne služby na úrovni poskytuje stredisková lyžiarska a snowboardová škola, detská škôlka, požičovne, servis, úschovne a športové obchody. Dĺžka zimnej sezóny a najlepšia dovolenka pre lyžiarov je spravidla od začiatku decembra do konca apríla. Kvalitný zasnežovaní systém garantuje sneh až 5 mesiacov v roku.

LETNÁ SEZÓNA

- ubytovanie na Slovensku V lete je v stredisku najväčším lákadlom nádherná príroda Nízkych Tatier a vtedy sa dovolenka stáva tým najväčším lákadlom. Ubytovanie si treba zabezpečiť včas. V poslednom čase je stredisko vyhľadávané nielen kvôli  turistike a lanovkám ale aj vďaka svojmu, na Slovensku i v okolitých krajinách jedinečnému BikeParku.  Aj v lete je v prevádzke množstvo aktivít - trampolíny, lukostreľba, paintball, bobová dráha, paragliding, lanový park ... a služby  -požičovne bicyklov, kolobežiek, športové obchody,  sprievodcovia a inštruktori  k turistike,  nordic walkingu, skalolezeniu...